UYARI: Sitemizdeki kampanyalardan yararlanmak, fiyatları görmek ve stok durumu hakkında bilgi almak için üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz lütfen giriş yapınız.
UYARI ! İmperteksli Yeni Cüzdan satışı sonlandırılmıştır. Lütfen stoklarımızdaki benzer ürünleri inceleyin...
İmperteksli Yeni Cüzdan
Menşei: Türkiye
Stok Kodu: A211100057
Marka: Dünya Turizm
Min. Adet: 20 Adet
Toptan Fiyatı: Üyelerimize Özeldir !


Ürün Bilgisi

Ürün Boyutları: 17 x 18 x 1 cm
Ürün, adı üzerinde; İmperteksli kumaştan üretilmiştir. Bu bağlamda, silinmesi ve yıkaması kolay, çabuk yırtılmayan ve su geçirmeme özelliğine sahip olan bir üründür.

İmperteksli Cüzdan'da kullanılan kumaşın üzerinde ki işlemeler de ürüne ayrı bir hava katmaktadır. 17 x 18 x 1 cm ölçülerine sahip olan ürünün Yurtdışı satışlarıda vardır.

Dünya Turizm, 35. yılında Amerika, İngiltere, Japonya, Avustralya, Meksika ve İspanya başta olmak üzere bir çok dünya ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.
Minimum adet firmamızın yurtiçi ve yurtdışı satışlarda belirlemiş olduğu paket adetleridir.
Firmamız toptan satış yaptığı için paket adetlerinin altında ürün satışı yapmıyoruz.
Dünya Turizm, toptan satış yapan bir firma olduğu için perakende satış yapmamaktadır.
Kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Kampanya zamanlarında belli bir rakamın üstünde kargo ücretini yurtiçi satış olması durumunda Dünya Turizm karşılayabilir. Kargo kampanyası var ise alışveriş sepetinizde kargo kampanyası size bildirilir.
İster yurtiçi ister yurtdışı satışı olsun eksik veya fazla fatura işlemi yapmıyoruz. Siparişiniz ne ise o tutarda fatura kesilir ve tarafınıza gönderilir. Lütfen bu tarz taleplerde bulunmayınız.
Firmamız ürünleri gruplarken renk ve desen bazlı gruplama yapmamaktadır. Bir çok ürün grubu bulunduğundan dolayı bu tarz bir ayrıma gitmemiz bizim için oldukça zor olmaktadır. Depolarımıza gelen herkes istediği ürünü seçebilmektedir. Fakat internet ortamındaki satışlarda bazen her talebi karşılayamıyoruz. Örneğin A Model çantanın kırmızı renginden 50 tane istenebilir. Fakat bu renk depomuzda 12 tane kalmış olabilir. Bunun ayrı stoku tutulmamaktadır. Mümkün mertebe müşterilerimize çok farklı desen ve renk çeşiti gönderiyoruz. Sonuçta müşterilerimiz bu ürünleri satmak için alıyorlar ve her zevke uygun farklı bir çeşit sunulması gerekmektedir.

En Çok Satanlar

Resim Stok Kodu Ürün
A211100020 Shell Cüzdan
A211110275 Dokuma Cüzdan 255
A211100064 Kaplumbağa Cüzdan
A211110247 Dokuma Cüzdan 227
A211110163 Dokuma Cüzdan 143